KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15451005
nr 1545 1005
Sven X-et Erixson
(1899-1970), Sverige
Oljemålning, Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, Komposition. Olja på pannå, 34x27 cm, yttermått inklusive ram: 47x41 cm
Utrop:
4.000 kr
Såld:
4.200 kr
måndag 29 maj 2023
kl 18:35:37
4.000 kr
3.400 kr
3.600 kr (Budbetjänt)
4.000 kr
4.000 kr (Budbetjänt)
- Klassiska
29 maj
Klassiska
Läs mer om Klassiska
Sven X-et Erixson
Läs mer om Sven X-et Erixson